Звернулася з проблемою підвищеної пітливості пахових зон. Попередньо робила процедуру ін'єкції ботоксу, але ефект тривав не довго, тому вирішила зробити операцію, попередньо проконсультувавшись з лікарем Маркіяном Богдановичом. Результат операції вийшов чудовим, оскільки я позбавилася від хвороби, яка несла з собою масу незручностей і проблем. Тепер я маю можливість не забивати голову думками про зовнішні прояви, пов'язаних з гіпергідрозом. Приношу свою подяку за кваліфіковану допомогу і добре ставлення.

Ірина, 27 років, м.Львів

 

Довгий час я страждав надмірним потовиділенням підмишечних впадин - гіпергідрозом! Це доставляло масу незручностей і дискомфорт, оскільки не міг носити ніякої одежі окрім чорної і синтетичної, щоб не було видно мокрих кіл під мишками! Звернувся до лікаря Соловія Маркіяна Богдановича і після консультації зважився на операцію! Результат вийшов чудовий, тепер я не комплексую і не забиваю голову мокрими колами під пахвами! Дуже вдячний Маркіяну Богдановичу за чудову роботу!

Сергій, 26 років, м.Луцьк

 

Звернулася до Маркіяна Богдановича з проблемою підвищеного потовиділення. Турбували постійні мокрі плями під пахвами навіть у спокійному стані, неприємний запах. Не допомагали ні антиперспіранти, ні ін'єкції ботоксу! Операція була безболісною, приблизно за 2-3 тижні все зажило. В результаті потовиділення знизилося приблизно на 80%. Я дуже задоволена і раджу цю процедуру усім, хто страждає проблемою гіпергідрозу! Дякую Маркіяну Богдановичу!

Христина, 24 роки, м.Тернопіль